ProtectionPro Yeni Mat Ekran Koruma Seçeneğini Başlattı


4 Nisan 2019

Tampa Bay, Florida – 4 Nisan 2019 – ProtectionPro ™, başarılı cihaz koruyucu ürün serisinin son üyesi olan ProtectionPro Mat ekran korumasını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ekran hassasiyetini korurken mat bir görünüm sunması sayesinde, kullanıcılar güneş ışığından veya diğer ortam ışık kaynaklarından gelen parlamadan etkilenmeden üstün dayanıklı cam filmlerinin tadını çıkartacaklar.

ProtectionPro’nın Mat özelliği, imza gücünü ve darbeye dayanıklı özelliklerini korurken parmak izi, parlama önleyici, yansıtıcı ve çizilmeye karşı koruma avantajları sunar. Orijinal ProtectionPro Ultra’da olduğu gibi, yeni Mat, cep telefonları, tabletler veya oyun ekipmanları dahil olmak üzere herhangi bir cihaza sığdırmak ve raf alanını boşaltmak ve stok kontrolünü kolaylaştırmak için talep üzerine kesilebilir.

Madico Kıdemli Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Jeffrey Plummer, “Premium Mat ürünümüzün tanıtımıyla, müşterilere ekran koruması satın alırken ek bir yüksek kalite seçeneği sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Tüketiciler tercihlerine ve cihazlarını nasıl ve nerede kullandıklarına bağlı olarak Ultra veya Mat arasında seçim yapabilir. Her iki seçenek de sektördeki en iyi darbe korumasını sunuyor. ”

ProtectionPro, dünyanın dört bir yanındaki binlerce büyük perakende mağazası, telekomünikasyon sağlayıcıları, tamir servisleri ve elektronik mağazalarında kullanılmaktadır. Protection Pro hakkında daha fazla bilgi veya distribütör olma hakkında daha fazla bilgi için protectionpro.com.tr adresini ziyaret edin veya (0212) 909 29 25’i arayın.