ProtectionPro Yeni Infinity Serisinin Lansmanını Duyurdu


28 Ocak 2019

Tampa Bay, Florida – 28 Ocak 2019 – ProtectionPro bugün, dayanıklı dayanıklı cihaz koruma aksesuarları serisinin en yeni üyesi olan ProtectionPro Infinity Serisi’nin lansmanını duyurdu. Telefonları, tabletleri ve daha fazlasını koruyan 40’tan fazla renk, desen ve doku sunan yüksek düzeyde özelleştirilebilir Infinity Serisi, koruma önlemi eklerken sınırsız yaratıcılık olanakları sunar.

ProtectionPro Infinity Serisindeki her tasarım seçeneği, yüzey korumasına ve temel dayanıklılığa sahiptir. Telefonlar, tabletler, oyun ekipmanları ve her türlü cihaz, her şekil ve büyüklükteki cihazlara uyacak şekilde talep üzerine kesilen Infinity Serisi cihaz koruması ile korunabilir.

Madico’nun İş Geliştirme Direktörü Brad Bacigalupi “ProtectionPro, isteğe bağlı cihaz korumasında dünya lideri” dedi. “Infinity Serisi ürün yelpazesiyle, perakendeciler daha fazla müşteriye hizmet verebilir, karı artırabilir, envanteri azaltabilir ve raf alanını en üst seviyeye çıkarabilir. Ayrıca, tüketiciler tarzlarını kişiselleştirmeyi ve cihazlarının dayanıklılığını geliştirmeyi çok sevecekler. ”

Infinity Serisi, her kişilik türü için çeşitli tasarımlar ve dokular sunar:

  • Karbon Fiber – Bu cesur, doğrusal desen ve yansıtıcı tasarım, herhangi bir cihaza fütüristik bir çekicilik verir ve müşterilerin cihazlarının dayanıklılığını artırırken kişisel tarzlarını göstermelerini sağlar.
  • Metal – Metaliklerin görkemli ton nitelikleri, güçlülük, zerafet ve lüksün sembolleri olarak yaygın şekilde ilişkilidir. Bu tasarım seçeneği, tüketicilere fırçalanmış metalin üstün görünümü ve hissi ile cihaz koruması sağlar.
  • Texture – Bu desenler, herhangi bir cihazın hissini geliştirmek için benzersiz stil ve renklerde doğadan ilham alan çeşitli ürünler sunar. Popüler tasarım seçenekleri deri, yılan derisi, zebra ve timsahı içerir.
  • Sparkle – Stil anlayışlı müşteriler, ışıldayan ve ışıldayan bu göz alıcı renk koleksiyonuyla her türlü cihazı giydirebilir.
  • Spectrum – Bu canlı mat ve saten renk paleti, pek çok parlak ve mükemmel tasarım seçeneği ile değişen stil tercihlerini ve mevsimsel trendleri barındırıyor.
  • Art – Herhangi bir cihazı doğa, hayvan baskısı, kamuflaj ve diğer fotoğrafik temaları olan bir tuval olarak kullanın. Distribütörler artık belirli resimler ve resimlerle kişiselleştirme sunabiliyorlar.

ProtectionPro, dünyanın dört bir yanındaki binlerce büyük perakende mağazası, telekomünikasyon sağlayıcıları, tamir servisleri ve elektronik mağazalarında kullanılmaktadır. Protection Pro hakkında daha fazla bilgi veya distribütör olma hakkında daha fazla bilgi için protectionpro.com.tr adresini ziyaret edin veya (0212) 909 29 25’i arayın.