Malezya’da Samsung Experience Store’un Açılışında ProtectionPro Özellikleri Sunuldu


28 Ocak 2018

Kuala Lumpur, Malezya – 28 Ocak 2018 – Malezya Kuala Lumpur’da Samsung Premium Experience Store, Samsung akıllı telefonları, tabletleri ve giyilebilir ürünleri ile açıldı. Lansmanda, tüm ürünlerde özel ekran koruması olarak ProtectionPro’yı kullanıldı.

ProtectionPro, yüksek performanslı bir ekran ve vücut koruma sistemidir ve talep üzerine kesilebilir ve hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Güçlü ve darbelere dayanıklı ProtectionPro, dokunmatik ekranları küçük çiziklerden ve sıyrıklardan korumak için kendi kendini iyileştirme özelliğine sahiptir.

4241 metrekarelik Pavilion Mall Samsung mağazası ilk tanıtım srürecinde ücretsiz bir kulaklık ve ücretsiz ProtectionPro ekran koruması sunarak ziyaretçileri ağırladı. Samsung Malezya’nın CEO’su Steve Lee de dahil olmak üzere büyük açılışa 500’den fazla müşteri, turist ve Samsung meraklısı katıldı.

Lee, açılış etkinliği sırasında ProtectionPro’yu kendi kişisel telefonuna kurdu. ProtectionPro, Malezya’daki Samsung Experience mağazasının açılışı için özel olarak yeni bir “Fortunate Red” dokulu kılıf koruması sundu.

ProtectionPro ön ve dokulu arka koruyucular, yeni veya kullanılmış cep telefonları veya cihazlar kullanan müşteriler için hızlı bir şekilde monte edilmek üzere ekran korumasının özel olarak yapılabileceği ve isteğe bağlı olarak kesilebileceği özel bir reyon içeren Samsung Experience mağazasının özelleştirme bölümünün bir parçasıdır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan ProtectionPro, etki korumasının patentli olmasına rağmen, bir ekranın tepki hassasiyetini mükemmel olarak korur.