Huawei, Mate 20 Pro Telefonunu ProtectionPro Ekran Koruması ile Sunuyor


21 Ekim 2018

Shenzhen, Guangdong – 21 Ekim 2018 – Telekomünikasyon teknolojisinde bir dünya lideri olan Huawei, şirketin en güçlü ve akıllı telefonu olan yeni Mate20 Pro telefonunu piyasaya sundu. Dünya çapındaki lansmanda ProtectionPro, Mate20 Pro telefonu için özel ekran koruması olarak yer aldı.

ProtectionPro, yüksek performanslı bir ekran ve gövde koruma sistemidir ve isteğe göre kesilebilir ve herhangi bir cihaza hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Güçlü ve darbelere dayanıklı ProtectionPro, dokunmatik ekranları küçük çiziklerden ve sıyrıklardan korumak için kendi kendini iyileştirme özelliğine sahiptir.

Mate20 Pro, kullanıcıların parmağını kaldırmasını ve sonra telefonun hemen kilidini açmak için ekrana dokunmasını sağlayan Dinamik Basınç Algılama teknolojisine sahip ergonomik bir tasarıma sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen ProtectionPro, Mate20 Pro’nun ekran tepkisini sürdürmek için optik olarak net ve henüz hassas olan etki koruma patentine sahiptir.

Huawai’nin en yeni telefonunda, tasarıma dağılmış yumuşak kavisli ve dikişli 3D cam bulunuyor. ProtectionPro, telefonun ekranını küçük çiziklerden ve aşınmalardan korurken, esnek ve kavisli kenarlara uyması için özel olarak tasarlanmıştır.

Hız ve güç verimliliğini artıran endüstri lideri işleme teknolojisi ile Mate20 Pro, Huawei’nin en yeni telefonudur. Kullanıcıların geniş açılı fotoğrafların yanı sıra aşırı yakın çekimler yapabilmelerini sağlayan bir Leica üçlü kamera içermektedir.

ProtectionPro ön ve dokulu sırt koruyucuları, Huawei’nin dünya çapındaki Mate20 Pro lansmanının bir parçası olup, yeni veya kullanılmış cep telefonları veya cihazları kullanan müşteriler için hızlı bir şekilde kurulmaları istendiğinde özel olarak üretilebilir ve kesilebilir.