ProtectionPro Hakkında


Dünya Liderinin Sunduğu En Son Teknolojiye Sahip Premium Koruma Ürünü

Dünyadaki binlerde aktif lokasyonla, Protection Pro isteğe göre cihaz koruması sağlamada güvenilir liderdir. ProtectionPro sistemi, en son koruma teknolojisine sahip öncü Madico tarafından sunuluyor. Ödüllü bir kurum olarak araştırma, bilim, geliştirme ve yüksek performanslı, karmaşık, çok katmalı film üretim alanındaki uzmanlığımız, müşteri beklentilerini aşacak şekilde tasarlandı.

Madico, Amerika’nın Woburn, Massachusetts eyaletinde kuruldu. Günümüzde bu üretim tesisi, yeni ürün ve teknoloji geliştirmek için ortak hizmetlerin, Ar-Ge bölümünün, mühendisliğin ve laboratuvar testlerinin bir araya geldiği bir inovasyon merkezine dönüşmüştür. Madico’nun ana üretim tesisi St. Petersburg, Florida eyaletindedir. Madico aynı zamanda Louisville, Kentucky eyaletinde yeni satın aldığı bir metalizasyon tesisi işletmekte.

Madico 2016 yılında 10 yıldan uzun süredir ön cam koruma filmi üreten ClearPlex®’i satın aldı. ClearPlex otomotiv pazarında yolda karşılaşılan tehlikeler ve artıklara karşı ön cam koruma filmi üretmesiyle biliniyor. ClearPlex aynı zamanda son yıllarda elektronik cihaz koruma pazarında dünya lideri olarak konumlanan ProtectionPro sistemini de oluşturdu.

Araştırma ve geliştirmeye olan rakipsiz bağlılık sayesinde Madico, dünyaca ünlü SafetyShield® markası altında sunulan güvenlik ve emniyet filmleri ve bağlama tutma sistemleriyle endüstri ürünleri ve süreçleri açısından öncü firma olmayı başardı. Madico’nun diğer markaları arasında premier mimari film ürün gamı Sunscape®, IR otomotiv filmleri Wincos® ve boya koruma filmi Protekt® PPF yer alıyor.

Madico ve benzersiz kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için madico.com adresini ziyaret edebilirsiniz.